google.com, pub-8385755478248969, DIRECT, f08c47fec0942fa0

wtorek, 9 lutego 2021

Straszne legendy miejskie. Wróżka przepowiada masakrę

Polscy jasnowidzowie mają dość słabą skuteczność. Przepowiadają wiele rzecz a efekt jaki jest? - widzimy wszyscy. Zupełnie inaczej mają amerykańscy wróże - a właściwie jedna wróżka z legendy miejskiej.

Czy dojdzie do rzeczy strasznych?


Do programu na żywo prezenter postanowił zaprosić wróżkę przepowiadającą przyszłość. Kiedy byli już w studiu dziennikarz zapytał, czy w najbliższym czasie stanie się coś strasznego. Kobieta zamknęła oczy i długo milczała.

Uważny widz mógł zauważyć, że jej gałki oczne wyraźnie obracają się pod zamkniętymi powiekami. Kobieta w pewnym momencie wzdrygnęła się. Zaczęła swoją przepowiednię. 

Widzę - powiedziała - miasto na literę M, spory pomnik Lincolna na wzgórzu i - zawiesiła głos - czerwień i biel. 

- To zapewne nasza amerykańska flaga - próbował zagadywać dziennikarz.

- Nie. To krew. Morze krwi - dodała wróżka otwierając nagle oczy.

Legendy miejskie mówią prawdę?

Widzowie programu byli przerażeni. Według kobiety coś strasznego miało stać się w czasie Halloween. Wiadomo, że w USA to spore święto więc na wieść o takich przepowiedniach wielu zaczęło odwoływać przyjęcia i imprezy.

Jak to zwykle w życiu bywa znaleźli się ludzie, którzy śmiali się z przepowiedni. Pewien dom studencki nie odwołał imprezy i zaprosił na nią mnóstwo ludzi. Zabawa trwała do białego rana. Kiedy goście położyli się spać okazało się, iż drzwi wejściowe zostały uchylone.

Rano znaleziono kilkanaście ofiar masakry. Domyślacie się, iż zdarzenie to miało miejsce w miejscowości na literę M. Tam, gdzie pomnik Lincolna stoi na wzgórzu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz