google.com, pub-8385755478248969, DIRECT, f08c47fec0942fa0

niedziela, 11 października 2020

Straszne legendy miejskie. Mumia z Wyoming

Mumia mająca zaledwie 35 cm wzrostu? Okazuje się, że straszne legendy miejskie to nie żart - to prawda!


Coś cenniejszego niż złoto

Był rok 1932. Dwójka poszukiwaczy złota pracowało w wąwozie i w pewnym momencie wydawało im się, że znaleźli żyłę złota. Przygotowali większy ładunek i ... bum. Ich oczom ukazała się jaskinia w skale - wysoka na 1,2 metra a długa na prawie 5. Kiedy dym opadł uch oczom ukazała się ona - mumia z Wyoming.

Mumia starsza niż świat

Odkrywcy zobaczyli człowieka o wysokości ... 35 cm siedzącego w kucki. Jego ręce złożone na kolanach sprawiały wrażenie jakby chciał się ogrzać. Skórę miał ciemnobrązową i pomarszczoną. Najstraszniejsza była jednak jego twarz - podobna do małpiej. Odkrywcom wydawało się, że mumia ... mruga do nich. 

Amerykańscy naukowcy odkryli, że ...

Takie odkrycie nie mogło ujść uwagi naukowców, którzy zaczęli badać to zjawisko. Wszelkie badania potwierdziły, iż to istota ludzka a nie małpa. Trudno określić wiek tego stworzenia. Niektórzy z badaczy sądzą, iż to mumia egipska. Pytanie - skąd mumia z Egiptu w USA zamknięta w mrocznej jaskini?

Najgorsze jest to, że oglądający znalezisko twierdzą, że mumia z Wyoming mruga. A ten tik jest tak straszny, że ciarki przechodzą długo po zobaczeniu tego stworzenia. Po prostu straszne legendy miejskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz