google.com, pub-8385755478248969, DIRECT, f08c47fec0942fa0

sobota, 2 stycznia 2021

5 najdziwniejszych przepowiedni dla Polski i świata, które się sprawdziły

Początek nowego roku to zawsze obawa o ... koniec świata. Jak będzie wyglądał koniec świata? Dlaczego  nastąpi? Które wizje apokalipsy są najstraszniejsze?Anton Johansson i jego wizje


Prosty rybak ze Szwecji miał widzenia, z których większość się spełniła. Chodzi przede wszystkim o I I II wojnę światową. Według wizji rybaka z 1907 roku w 2027 Rosja zaatakuje kraje skandynawskie a Chiny napadną na Rosję. Wykorzystana zostanie broń jądrowa, która zabije 25 procent ludzkości.

Ludovic Rocca i Holocaust    

Mało znany zakonnik widział przyszłość świata w wieku ... 92 lat. Mówił dużo o holokauście i liczbie ofiar (5 mln zabitych Żydów). 

Nostradamus

Dzieła Nostradamusa do dzisiaj są wielką zagadką i ... pożywką dla interpretacji dowolnych. Według niektórych przewidział atak na WTC, inni zaś twierdzą, że chodziło mu o katastrofę w Smoleńsku.

Proroctwa Wandy Malczewskiej

Mało kto wie, ale krewna Jacka Malczewskiego - malarza widziała Matkę Boską i od Niej słyszała przepowiednie dotyczące Polski. Dotyczyły one przede wszystkim wyzwolenia naszego kraju spod panowania zaborców.


Rozalia Celakówna


Kolejna Polka - wizjonerka przewidziała II Wojnę Światową i jej tragiczne skutki. Była również mocną orędowniczką intronizacji Chrystusa Króla.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz