google.com, pub-8385755478248969, DIRECT, f08c47fec0942fa0

wtorek, 14 listopada 2017

Sąsiadka prostytutką. Legendy miejskie

Seks nie jest tematem tabu w legendach miejskich. Pisaliśmy już o połykaniu prezerwatyw a dziś przyszedł czas na pikantne szczegóły z życia Twojej sąsiadki. Chcesz się przekonać? Zapraszam do lektury.


Działo się to w Toruniu. Mieliśmy tam sąsiadkę, która codziennie chodziła do kościoła i aktywnie udzielała się w parafialnej radzie. Oczywiście była niezamężna i nie miała dzieci. Często za to zajmowała się napominaniem i życiem innych ludzi, co oczywiście wszystkich denerwowało. Była też "przywódcą" lokalnych firankowców, którzy wiedzieli kto z kim się kłóci, nie uprawia seksu czy okrada pracodawcę.
Szokiem dla wszystkich była więc informacja, która pojawiła się na osiedlu, że nasza sąsiadka wieczorem występuje na zbiornik.com prezentując swoje wdzięki i zainteresowania BSDM. Oczywiście wyczaił to człowiek, który wielokrotnie oberwał za złe prowadzenie się.
Domyślacie się zapewne, że sąsiadka natychmiast ewakuowała się z osiedla i pewnie z miasta. Czy nadal występuje na zbiornik.com. Przekonajcie się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz