google.com, pub-8385755478248969, DIRECT, f08c47fec0942fa0

wtorek, 14 listopada 2017

Jak stosować prezerwatywę?

Jak stosować prezerwatywę? Okazuje się, że na świecie nie brakuje ludzi, którzy nie wiedzą, co z czym się je i dlaczego? Ta legenda miejska opisuje niestety również naszą - wciąż niedoskonałą edukację w ważnej dla ludzi dziedzinie.


Opowiadał tą legendę miejską jeden z kolegów z liceum.

Słyszałem, jak w naszym mieście (Wejherowo) pewien koleś chciał w końcu skonsumować związek ze swoją dziewczyną. Jednak ona powiedziała - albo z prezerwatywą albo wcale. Chłopak do bystrych nie należał i mieszkał na wsi. Jak poszedł do sklepu, by kupić gumki to wstyd mu się zrobiło bo ludzie tak dziwnie patrzeli. No więc idzie do apteki. Kolejki nie ma - za ladą urocza farmaceutka. Chłopak nieśmiało prosi prezerwatywy. Płaci. Już chce wychodzić, kiedy wykrztusza z siebie pytanie: Jak je używać? Sprzedawczyni - zdziwiona pewnie pytaniem oczywistym wypala: Połknąć! Koleś wyszedł przed aptekę i zażył jedną sztukę.

Czy ta legenda miejska jest prawdziwa? Ponoć działa się parę lat temu - w okresie popularności opowieści o gimnazjalnym słoneczku. Zresztą w Polsce wszystko jest możliwe :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz